Ostatnia aktualizacja

obsad nastąpiła:

2016-05-24, 15:44:50



Nasz oficjalny profil na Facebook'u

Na Facebook'u pojawił się oficjalny profil Dolnośląskich Sędziów Piłki Siatkowej - zapraszamy do polubienia strony:

www.facebook.com/dolnoslascysedziowie

Witek Kała sędzią szczebla centralnego

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz kolega Witek Kała ukończył z wynikiem pozytywnym kurs na sędziów szczebla centralnego odbywający się przy okazji Akademickich Mistrzostw Polski Mężczyzn w Warszawie.

Gratulujemy awansu i życzymy samych trafnych decyzji w rozgrywkach centralnych.

Jacek Hojka nowym szefem Sędziów DZPS

Miło jest nam zakomunikować, że nowym Przewodniczącym Wydziału Sędziowskiego DZPS został Jacek Hojka. Wybrano go podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego Wydziału Sędziowskiego Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej w dniu 13 kwietnia 2016r.

Jednocześnie składamy podziękowania dotychczasowej Przewodniczącej WS DZPS Katarzynie Sokół za ogrom pracy włożony w czasie czteroletniej kadencji. 

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze

Na zebraniu Wydziału Sędziowskiego DZPS w dniu 10-03-2016 przyjęto:

1. Regulamin Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego 2016 WS DZPS

2. Porządek Obrad Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego 2016

Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2016 o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Hotelu Orbita (ul. Wejherowska 34, 54-239 Wrocław).

W przypadku braku wymaganej Regulaminem frekwencji (50% osób uprawnionych do głosowania), Wydział Sędziowski DZPS ogłasza drugi termin wyborów na 13 kwietnia 2016, godzina 17:15. 

Nowi sędziowie DZPS i nadanie III Klasy Sędziowskiej

Miło nam jest zakomunikować, że na zebraniu Zarządu DZPS, w dniu 29.02.2016r. Formalnie zatwierdzono wniosek Wydziału Sędziowskiego  o wpisaniu na listę Dolnośląskich Sędziów osób, które pomyślnie ukończyły kurs podstawowy oraz o nadaniu wyższych klas sędziowskich.

klasę Kandydat otrzymali:

  1. Bogielski Bartosz
  2. Całka Aleksandra
  3. Dobrzański Paweł
  4. Dolecka Aleksandra
  5. Kłys Marta
  6. Krupnik Michał
  7. Kuc Michał
  8. Urbańska Karolina

III Klasę Sędziowską otrzymały:

  1. Chilicka Marika
  2. Maga Paulina
  3. Michalska Dorota
  4. Urbaniak Ewelina
Linki:
Sponsorzy: